Spolupracujte

s nami

 

Povedzte si svoje „áno“ u nás

Podľa Vašich predstáv

Malá,
s tradíciami, minimalistická alebo pravá vidiecka

od roku 2013

Svadba

Prežite svoj najkrajší deň v živote tu, v srdci prírody.
 
Pomôžeme Vám splniť Vaše predstavy a vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru Vašej svadobnej hostiny. Sme pripravení vyhovieť Vašim prianiam či už si prajete svadbu v kruhu rodiny alebo poriadnu hostinu. Kapacita svadobnej sály je 120 osôb.

Láska prechádza cez žalúdok, a preto sa postaráme o to, aby ste boli spokojní do posledného detailu. Pozriete si našu ponuku svadobného menu a radi s Vami prekonzultujeme aj Vaše osobné návrhy a požiadavky. Zostavíme Vám menu podľa Vašich predstáv k úplnej spokojnosti.

Ak máte záujem o svadobnú hostinu v našom penzióne, odporúčame Vám dohodnúť si s nami vstupné stretnutie, na ktorom Vám odprezentujeme naše možnosti.

Radi Vám odporučíme profesionálov:
svadobné fotografie v romantickom prostredí
svadobnú výzdobu a dekorácie
hudobnú produkciu
ostatné služby

rodinné oslavy

Urobte svoju oslavu výnimočnou a strávte príjemné chvíle so svojou rodinou a priateľmi u nás.

Romantické prostredie, dostatok súkromia a šikovní kuchári sa postarajú o to, že Vaša oslava bude jedinečná. Sme ochotní vyhovieť Vašim prianiam. Naša reštaurácia s kapacitou do 85 osôb je pripravená na Vaše nezabudnuteľné chvíle.

teambuilding

Motivujte Váš tím v tichom prostredí čistej, nedotknutej prírody.

Možnosti našej reštaurácie umožňujú prispôsobiť sedenie podľa Vašich požiadaviek. Naša audiovizuálna technika a vybavenie je Vám k dispozícii. Osobité požiadavky s Vami radi prekonzultujeme.

Doprajte Vašim biznis partnerom, klientom či zamestnancom relax a odmenia sa Vám chuťou do práce. Dajte šmrnc pracovnému stretnutiu či porade a povýšte ich na zážitok pri vonkajšom grile, relaxe vo wellness centre či aktivitách na čerstvom vzduchu. To všetko Vám radi doprajeme v našom penzióne.

príďte ešte dnes

Ozvite sa nám

penziondriecna@gmail.com
+421 944 699 198

Driečna 66, 090 23 Vladiča, SR

Navštívte nás

Nachádzame sa v k. ú. Driečna
v obci Vladiča.

GPS súradnice: 
49°18’53.7942″N
21°47’47.7924″E
(49.314943, 21.796609)

Otváracie hodiny

PO – PIA: 10,00 – 21,00
SO, NE: 12,00 – 22,00